KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12286276

nr 1228 6276

Nisse Zetterberg

(1910-1986), Sverige

Oljemålning, Skärgård, signerad. -49. Olja på pannå, 22x46

Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 14 januari 2019
kl 18:34:05

Nisse Zetterberg

Läs mer om Nisse Zetterberg